Dům kultury Koruna

Hálkova 105
Hořice
50801

Jazzový klub

Po skvělých koncertech Will Wilda se skupinou Roosevelt Houserockers a dua Jesse Ballard & Joe Kučera připravujeme na konec září koncert vynikající rakouské skupiny Michael Fridrik Trio.

 

STEVE CLARKE TRIO v Koruně ...

                                                                Walter Fishbacher                                  Steve Clarke                                     Vaico Déczi

      (více fotografií z koncertu najdete ve fotogalerii 2016)

konec září (bude upřesněno) 2017 v 19.30,

koncert Jazzového klubu v restauraci Staré časy

Michael Fridrik Trio

Vynikající trio z rakouského Lince, které tvoří pianista Michael Fridrik, bubeník Max Schonka a zpěvák a hráč na rezofonickou kytaru Timo Brunnbauerovi. Často s nimi vystupuje i Timův bratr, bubeník a harmonikář Jörg Brunnbauer. Od roku 2012 hrají tihle chlapíci blues a boogie, a navázali tak na známou formaci Austrian Juke Joint Blues Band. Skupina, která roztančila loňský hořický JazzNights, vám zahraje legendární pecky Muddyho Waterse, Lonnieho Johnsona („Rambler´s Blues“), Little Waltera („Juke“), Howlin´a Wolfa („How Many More Years“) nebo Mighty Mo Rodgerse („Redneck Blues“).

Prodej vstupenek v DK Koruna od 11.9.2017,

vstupné 150,- Kč

Staňte se členy JAZZOVÉHO KLUBU !!!

Výhodou takového klubu je možnost s předstihem na celou sezónu připravit 4 – 5 koncertů s vysoce kvalitními jazzovými tělesy a využít jejich turné, během kterých jsou ceny za vystoupení velmi příznivé. Aby mohl takový klub fungovat tak, jak má, potřebuje minimálně 50 – 60 členů, kteří si předplatí koncerty na celý rok v částce cca 600 – 800,- Kč, což je ve srovnání s cenami za jednotlivé koncerty částka více než zajímavá.

A výhody pro členy klubu ?Samozřejmě nižší vstupné v rámci předplatného a volný vstup na koncert prémiový, kterým by se uzavírala sezóna.

Na rok 2017 jsou připraveny zatím dva (na této stránce uvedené) koncerty, další dva se připravují.

Pokud máte zájem o členství v JAZZOVÉM KLUBU, napište nám na gal@horice.org nebo volejte na 731 783 027.

 

7.12.2017 v 19.30,

koncert Jazzového klubu

Stanislaw Slowinski Quintet

Lídrem kapely je Stanislaw Slowinski - houslista, aranžér, skladatel, hudební producent, multiinstrumentalista. Laureát mnoha hudebních cen, spolupracuje s významnými světovými muzikanty, jako je např. Brian Eno. V jeho hudbě se projevuje vliv klasiků polského jazzu a silný vliv moderní klasické hudby. Celá jeho mladá kapela vytváří velmi osobitý a kompaktní zvuk postavený na emocích.

Prodej vstupenek od 20.11.2017.