Dům kultury Koruna

Hálkova 105
Hořice
50801

Jazzový klub

V rámci jazzových koncertů v DK Koruna jsme již viděli a slyšeli vynikající muzikanty :

americké trio Steve Clarka, britského foukačkáře Will Wilda s rakouskou skupinou Roosevelt Houserockers, americko - české duo Jesse Ballard & Joe Kučera a polskou skupinu Stanislaw Slowinski Quintet.

 

STEVE CLARKE TRIO v Koruně ...

                                                                Walter Fishbacher                                  Steve Clarke                                     Vaico Déczi

      (více fotografií z koncertu najdete ve fotogalerii 2016)

Jesse Ballard & Joe Kučera

V rámci jazzového klubu jsme měli možnost slyšet kalifornského rock-bluesového kytaristu a zpěváka a respektovaného jazzového saxofonistu berlínské scény.

 

Staňte se členy JAZZOVÉHO KLUBU !!!

Výhodou takového klubu je možnost s předstihem na celou sezónu připravit 4 – 5 koncertů s vysoce kvalitními jazzovými tělesy a využít jejich turné, během kterých jsou ceny za vystoupení velmi příznivé. Aby mohl takový klub fungovat tak, jak má, potřebuje minimálně 50 – 60 členů, kteří si předplatí koncerty na celý rok v částce cca 600 – 800,- Kč, což je ve srovnání s cenami za jednotlivé koncerty částka více než zajímavá.

A výhody pro členy klubu ?Samozřejmě nižší vstupné v rámci předplatného a volný vstup na koncert prémiový, kterým by se uzavírala sezóna.

Na rok 2017 jsou připraveny zatím dva (na této stránce uvedené) koncerty, další dva se připravují.

Pokud máte zájem o členství v JAZZOVÉM KLUBU, napište nám na gal@horice.org nebo volejte na 731 783 027.

 

Stanislaw Slowinski Quintet

Lídrem kapely je Stanislaw Slowinski - houslista, aranžér, skladatel, hudební producent, multiinstrumentalista. Laureát mnoha hudebních cen, spolupracuje s významnými světovými muzikanty, jako je např. Brian Eno. V jeho hudbě se projevuje vliv klasiků polského jazzu a silný vliv moderní klasické hudby. Celá jeho mladá kapela vytváří velmi osobitý a kompaktní zvuk postavený na emocích.