Dům kultury Koruna

Hálkova 105
Hořice
50801

Metal session

Vážení diváci a posluchači, 21.9. se můžete těšit na další z oblíbených hudebních večerů, tentokráte ve stylu metalovém. Na dolním přísálí DK Koruna vystoupí hned tři zajímavé skupiny, které vám chci představit.

První skupinou jsou ECLIPSIS z nedaleké Nové Paky, kteří svůj styl označují jako heavy trash metal. Kapela vznikla v roce 2010 a hraje dá se říci v klasickém metalovém složení dvou kytar, basy, bicích a sólového zpěváka. Jak sami říkají, jsou partou kamarádů, která si krátí volný čas tím, že rádi vymýšlí, skládají, zkouší a hrají vlastní tvorbu zaměřenou na heavy – trash metal.

Druhou skupinou je již poměrně známá formace ROXOR z Nymburka. Skupina, založená ve druhé polovině osmdesátých let a hrdě se hlásící ke klasickému heavy metalu, prožila svůj reunion v roce 2007 a od té doby pilně koncertuje. Má na svém kontě již 5 CD, dvě demo nahrávky a jednu MC (kazetu). I Roxor hraje v klasickém složení 2 kytar, basy, bicích a sólového zpěváka.

Poslední, třetí skupinou našeho metalového večera bude VANAHEIM z Chlumce nad Cidlinou, která byla založena teprve v roce 2015, nicméně natočila již 1 EP a 2 CD, poslední s názvem Zlatí rytíři, natočené v roce 2018. Skupina hraje ve složení spíše hard rockovém, a to jen s jednou kytarou, basou, bicími a zpěvákem.

Takže, vy všichni, kteří máte rádi nergickou metalovou hudbu, neváhejte a přijďte 21.9.2019 do DK Koruna v Hořicích. Vstupenky se budou prodávat přímo na místě před koncertem za pouhých 180,- Kč.

 

https://www.eclipsisnp.com/

https://roxor-heavy.cz/